| emma69 a întrebat:

Vreau sa incerc ceva nou in materie de sex.Ce imi recomandati din experienta voastra?

9 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Emma daca ai ajuns sa te saturi de sex incearca sa schimbi lucruri si sa transformi in ceva ce ai nevoie. Gandeste-te ce anume ai avea nevoie cand faci sex si ce nu se intampla.

| Aleqa a răspuns:

Pozitia 69.

| Feliciann a răspuns:

Intrebarile sunt cam... iti recomand sa faci dragoste nu sex...

Răspuns utilizator avertizat
| Feliciann a răspuns (pentru DomnulCartof):

Oare sti care este diferenta intre dragoste si sex copilash?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde,acum daca ne arati ca tragi cu puscociu nu ai vrea sa te credem ca esti si majora

Răspuns utilizator avertizat
| IulianDBI a răspuns:

Incearca oral, 69 happy