| lady_8865 a întrebat:

Vreau sa slabesc. Am 1.70 si 60kg si as vrea sa mai dau jos.straight face La mine problema e ca vreau sa slabesc in cm nu in kg. Am auzit de electrostimularea musculara si de impachetarile cu alge.happy Pot sa stiu cat sunt de bune si ce rezultate dau? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Mai bune sunt impachetarile, electrostimularea nu isi face treaba. Mai poti incerca si cu masaj, doar ca trebuie pe o perioada mai lunga si sa te intretii.

2 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Pai stai asa ca nu inteleg, centimetri nu se traduc in kilograme, daca slabesti si te sui pe cantar ce o sa afiseze centimetri ramasi?laughing
Cel mai bine e sa alergi nu sa faci sport, hai sa ii zicem "artificial". Creca te`ai uitat prea mult la teleshoping

| 32 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa mergi la sala.In cateva saptamani vei observa rezultate...