| frum a întrebat:

Vreau sa slabesc! Va rog sa ma ajutati sa imi spuneti cum ati slabit voi.
Am incercat tot felul de sporturi, am fost la sala, bicicleta, alergat dar nu se vede nici o schimbare.
Dieta nu am reusit sa tin insa mereu m-am gandit sa mananc din ce in ce mai putin, am ajuns sa pot sa mananc abia un sfert din cat mancam inainte si tot nu slabesc deloc.
Va rog, o iau razna, imi e greu sa ma incalt, sa imi gasesc haine... Va rog.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la un nutriționist să-ți facă o dietă personalizată, sau cooperează cu Dragoș Vultur, îl găsești pe Facebook, chiar slăbești dacă te ții de ce zice, costă 125 lei meniu personalizat pe o lună și 125 lei program personalizat de exerciții pe o lună, chiar dă rezultate

| unvecin a răspuns:

De 132 de zile mănânc 2 mese pe zi, cu nimic ronțăit între. De regulă renunț la masa de seara. Am scăpat de 11.9 kg.

Și am economisit o grămadă de timp liber. happy Mă simt excelent.

La mine asta a funcționat întotdeauna.

E o schimbare radicală, dar e una singură. În rest toate la fac ca înainte. Nu, n-am o voință puternică, de aceea mă străduiesc să-mi mențin recordul de zile consecutive, dar faptul că au trecut deja atâtea face să fie ușor.

Și am în cameră un grafic desenat mare în care notez mereu progresul. Sunt mai mult decât mulțumit.

| mitzok a răspuns:

Inainte de orice masa bea un pahar de apa, in timp ce mananci sau dupa mai bea unul, bea multa apa pentru a nu mai simtii foamehappy
Incearca sa te duci la sala cu un trainer personal(costa cam 300 de lei ) el iti va face un program bun. nu face de capul tau, nu iti va iesii nimic.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Angel Fitness si alte canale de Youtube au o mulțime de videoclipuri, tie iti e greu să cauți?

| gigimondialuuuu a răspuns:

Bea multa apă cu lamaie(fara zahar) inainte de fiecare masă.
Asta te face sa slabesti si iti reduce pofta de mancare+sport
Ai incercat dieta cu pepene?