| Anonim12t a întrebat:

Vreau sa stiu ce pot sa folosesc pentru volum si stabilitate a parului, eu folosesc in general foxativ si parul isi pierde volumul si daca folosesc o cantitate mai mare apare ca o mătreață am parul foarte drept si nu stiu ce sa mai folosesc vreau recomanari!

1 răspuns:
| valentin12 a răspuns:

L-ai putea usca cu piemptanul ala lung ci cu feonul sau folosind asta ( https://www.google.es/......ps?/search ) este o combinatie. Asa poti sal ondulezi. Este mai bine daca il folosesti dupa spalare cand ai parul umed. Eu cred ca asa ar puea capata un pic de volum, probeaza :)