| Marys_6008 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc si eu? Am parul drept si vreau sa am mult volum la el si sa tina volumul...adica acum dupa 1 zi 2 mi se face unsuros straight face

Răspuns Câştigător
| sergiu27 a răspuns:

Foloseste syoss are efect dupa primele spalari ai sa vezi da din ala negru de tot nu gri ca ala gri nu-i bun de nimic

6 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna incearca syoss sau herbal essences.

| EvelineFgm55 a răspuns:

Stiu cum e si la mine la fel. se ingrasa dupa 2 zile. si sta parca l-a lins vaca.inainte nu imi statea asa si acum a inceput sa stea de zici ca m-am spalat cu ulei nu cu sampon

| Bluegrayy a răspuns:

Incearca sampoanele nivea sunt f. bune

| Amoniac a răspuns:

Iti probul samponurile nivea...eu cu acelea ma spal si am parul infoiat si frumos.

| Amoniac a răspuns:

Iti propun nivea cu balsam ...Este foarte bun.

| Păpădie666 a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu.