| Annye18 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pentru stampila (de unghii) trebuie oja speciala? thinking

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Depinde, sunt unele stampile la care trebuie sa folosesti oja speciala, si altele la care poti folosi si cea obisnuita.
Cele cu oja speciala le gasesti de obicei ori pe internet ori la magazine speciale

6 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Nu neaparat... folosesti oja obisnuita :d

| Florinaa14 a răspuns:

Nu iti trebuie oja speciala e foarte simplu totul

| Lollάღ a răspuns:

Nu cred

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Nu!

poti folosi dinaceea normala

c0L0r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi.am luat matrita si stampila de la konad, si am zis ca nu are rost sa-mi iau si oja speciala pentru ca era 30 de lei, si cand am ajuns acasa...SURPRIZA nu mergea cu oja normala adica se imprima dar nu foarte bine si nici nu se lua tot modelul asa ca am fost nevoita sa imi iau si oja speciala

| mary_8236 a răspuns:

Am incercat cu oja normala dar nu a mers