| AnnyLovx a întrebat:

Buna!
Mi-am luat stampila de unghii, si nu-mi merge oja, adica dupa ce dau cu oja si dau cu aceea de indepartat oja nu mai ramane oja pe tablita. Stiti daca imi trebuie oja speciala?(am indepartat tipla de pe matrita)

4 răspunsuri:
| papusika128 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac

| AnnyLovx explică (pentru papusika128):

Am gasit problema

| papusika128 a răspuns (pentru AnnyLovx):

Care e aceia?

| AnnyLovx explică (pentru papusika128):

Depinde intadevar si de oja dar foarte putin, conteaza cum folosesti stampila, intra pe youtube si uita-te la multe filmulete si invata cum sa ti stmpila asta conteaza cel mai mult, eu am folosit oja de la AVON si e foarte buna, depinde si de nuanta ojei, am folosit "Red Wine" de la AVON, este buna si oja Chisa dar nu se vede foarte bine pe unghie, cea mai buna este Conad, si depinde si de matrita