| Crs a întrebat:

Vreau si eu idei de tinute mai dragute, mai indraznet. nu stiu cum sa ma imbrac maine. vreau cat mai multe idei. poate se nimereste sa am prin garderoba ceva din ce imi propuneti

4 răspunsuri:
| pam_pam a răspuns:

Iti spun cum ma voi imbraca eu maine. O rochita galben-crem cu imprimeuri maro, pana la jumatatea coapsei, colanti sau dres inchis la culoare pe dedesubt, o curea galbena subtire in talie, cizme maro cu toc mediu, si o jeaca de piele maro cu manecile suflecate, nelipsitii ochelari de soare retro, iar in privinta gentii ma hotarasc intre una de nuanta rochiei sau una maro inchis, nuanta cizmelor si a gecii. Chit ca va fi cald, chit ca va fi racoare, cizmele nu vor fi exagerate pentru ca s-au purtat si vara (decupate, ce-i drept, dar s-au purtat) iar daca imi va fi cald, imi pot tine oricand geaca in mana!
Daca nu ai nimic in genul, cauta o rochita care ai purtat-o vara asta, sau un tricou mai lung, o geaca de blugi, sau un bolero deasupra, cizme presupun ca ai, sau ghetute fara toc, o curea ingusta, si cam asta e! Oricum, totul e sa ai bun gust in felul in care sa-ti alegi hainele. Daca ai nelamuriri, da-mi un mesaj pe privat si-ti voi trimite id meu de mess! Bafta!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Http://t2.gstatic.com/......tp?/images

http://t0.gstatic.com/......tp?/images

o combinatie asa si la incaltaminate o pereche de converse negre de preferat sau o pereche de sandalute

succes la scoala

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Vad ca nu merge link pe care ti l-am dat primul in care erau niste blugi... poti incerca asta