| tweety_8071 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac mainecryingda-ti-mi va rog idei de tinute, am o grmada de haine si nu ma pot hotari. voi cum va imbracati maine?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Iti recomand www.divahair.ro. Acolo gasesti tot ce ai nevoie.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În blugi, cămașă și geacă. Bine, culori combinate, nu sorcovă.
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Ofera-ne o lista cu toate hainele tale ca sa ne putem decide.

| chocolate27 a răspuns:

Depinde si unde vei merge maine.Ai putea sa te inspiri din tinutele astea:http://www.envy.ro/my-envy.Bafta!