| tooxicbrunette a întrebat:

Vreau si eu sa ma duc o saptamana la piscina. si in timp de 7 zile. vreau sa obtin un bronz perfect. dar problema este. ca eu ma inrosesc apoi ma decojesc.si nu`mi place. ce as putea folosii ca sa numai ma decojesc? trebuie sa folosesc creme sau ulei? niste pareri. :*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa folosesti o crema cu protectie UV de cel putin 30. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O crema cu factor de protectie mare(30+). Este pentru pielea sensibila(dar poate fi folosita si de persoane care nu au pielea sensibila) si nu ar mai trebui sa te arzi daca o folosesti. Aplic-o din doua in doua ore.

| lly a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa stai prea mult la soare in prima zi iar pentru bronzul perfect da-te cu bere, e cea mai buna, incearca si nu iti va parea rau!