| Cupidon_1437 a întrebat:

Vreu o freza iesita din comun, ceva colorat.

Ce idei imi dati?

Răspuns Câştigător
| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Pai ce zici de o tunsoare Bob?
Stiu ca nu e iesit din comun, dar din cate am inteles vrei ceva colorat, deci ai putea sa te tunzi Bob si sa iti faci niste suvite.

Daca ai parul' blond, ar fy superb cu suvite MOV(multe suvite), stii tu, acele suvite care se vad doar cand bate lumina pe ele, ai putea sa-ti bagi si cate suvite ROZ, dar putine si subtiri, nu trebuie sa fie ceva de prost gust.

Daca esti bruneta, acelash lucru dor ca in loc de Roz pui MOV, iar in loc de MOV (suvitele care se vad doar cand bate lumina pe ele) pui ROZ

BFT!
SPR ca ti'a fosst de folox

3 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......i-si-fete/ intra aici si da-mi o funda

| licurici_3019 a răspuns:

Multe suvite colorate... si vei fi foarte okey!
sigur nu e ceva obisnuit