| monicadima1 a întrebat:

Puteti sa imi dati va rog niste idei de cadouri pentru tata (max de 90 de lei).Ii fac ceva simbolic si un tort, dar vreau si ceva folositor.Dau funda la cea mai frumoasa si iesita din comun idee(fara glume va rog). Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Un album cu poze din fiecare an al vietii lui, daca ai posibilitatea, eventual cu versuri scrise de tine pentru el.
O cana personalizata cu mesajul "Pentru..., cel mai bun tatic din lume"

1 răspuns:
| MiriMendes a răspuns:

Parerea mea e ca ai putea s-a mergi la un magazin de ala cu lucruri personalizate si s-a faci ceva cu o poza care simbolizeaza ceva.( ex o perna sau o cana)