| anonim_4396 a întrebat:

Vreun epilator care sa nu doara atat de tare? Sau chiar deloc?
Mersi anticipat ^^

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Zicea cineva de d-ala cu laser...Nu stiu detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred. Cauta reviewuri pentru epilarea sub apa, poate sunt mai ok alea. Dar poti lua o pastila pentru durere inainte sa te epilezi. Sau ceva tarie. Oricum parul trebuie sa fie scurt ca sa nu te doara.

Pe mine ca sa nu ma doara imi pun muzica in casti tare si zambesc cat eu de larg. Sau imi pun videoclipuri de stand up. Orice care sa te faca fericita si sa uiti de durere.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Cel mai bun BIG-ul, dar iti creste repede parul. daca nu... ia-ti un aparat cu laser si un big asa. o sa chelesti

| almirock a răspuns:

Cu epilatorul doare oricum... Dar dă cu gheață înainte și amorțește zona de epilat...

| edinadia a răspuns:

Nu exista asa ceva far exists crema de epilat care nu do are de loc

| lenutamihaela27 a răspuns:

Nu exista, dar daca te epilezi incetul cu incetul, nu o sa mai simti deloc acea durere sau poti opta pentru ceara nu doare deloc. Sper ca te-am ajutat, bafta happy