| anonim_4396 a întrebat:

Academia de politie Alexandru Ioan Cuza-Bucuresti sau Babes-Bolyai informatica in engleza Cluj? Sfaturi va rog mult.chiar nu stiu unde sa aleg... e de viitor informatica? va continua sa fie?

3 răspunsuri:
| dannytama a răspuns:

Avand in vedere ramura IT care se dezvolta uimor de repede iti recomand cu placere sa alegi informatica happy si eu sunt la Cluj dar la UT si voi continua si eu pe programare pentru ca asta este foarte cautata. Daca vrei programare serioasa iti recomand la UT la Automatica si Calculatoare.

| JustMe34 a răspuns (pentru dannytama):

Salut.vreau sa mai tinem legatura si iti multumesc ca mi-ai raspuns.eu m-am gandit sa dau la babes la informatica pura, la politehnica mi se pare mai greu si cu ingineria nu vreau sa am nicio treaba.

| crissssss99 a răspuns:

Informatica, o sa dureze mult timp de acum incolo. NU doar cu tablete calculatoare etc. In curand o sa avem masini care se conduc singure, toate acestea o sa fie in legatura directa cu informatica. Si politia e buna din punctul meu de vedere, dar nu in Romania.