| Отilia a întrebat:

`Ajutaţi`mă. vă rog frumos pe o temă la educaţia civiCă. Am un eseu. cu teme gen " Societatea lipsită de autoritate este o societate lipsită de viitor " Daţi-mi ceva ideii ce aş putea sCrie sad. kiss Fundoiii big grin

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Uite da-mi un fundoi pana maine si nu te raportez.In alta ordine de idei, si daca imi vei da, tot te raportez pentru ca imi place sa par.

| RB26DETT a răspuns:

Tu nu ai citit regulile Tpu.ro? Nu ai voie sa pui astfel de intrebari sorry! Asta este intreab-o pe mama ta!