| sabinaelena a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! La ed. civica am o tema pe care nu stiu s-o fac sper ca ma puteti ajuta voi tema suna astfel:Urmariti experimentul Milgram.Argumentati de ce au procedat profesorii astfel. Dati cat mai multe explicatii la acest tip de comportament si argumentati-le. Ori asta ori : Din Biblie incercati sa va amintiti modele in care personaje biblice si-au manifestat autoritate fata de alte persoane. Explicati. Va rog din suflet sa ma ajutati. Si cel care imi da cea mai buna rezolvare primeste FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Asta e tema la civica?big grinpare mai degraba la religielaughing