| CotutiuMartian a întrebat:

Am 10000de euro ce afacere îmi sugerați?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La ce te pricepi? Ca să faci ceva la care te pricepi cât de puțin, să nu fii complet înafara domeiniului, căci atunci faci greșeli iar greșelile costă. Ai banii, ce rol o să ai într-o afacere despre care n știi nimic?

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poti investi in it daca te pricepi si cu profitul sa ii ajuti pe altii aflati in nevoie

| Adry05 a răspuns:

Imobiliarele merg foarte bine in general

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spălătorie auto. Eu încă nu am văzut spălătorie unde sa nu fie coada cel puțin în weekend urile când e soare

| CotutiuMartian explică (pentru suntserios):

Buna idee dar nu sunt poziționat în zona ideala pentru așa ceva

| Ineys a răspuns:

Cumpara ceva mai ieftin ( orice ) si vinde mai scump.

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Buna... Ca sa ai o afacere buna, profitabila, fara sa intrii in faliment in primul an, ai nevoie sa stii multe lucruri despre acel domeniu, pe langa asta, concurenta pe piata, sa ai o privire asupra viitorului, daca o sa fie utila si peste 1 an. Vorebste cu un antreprenor, te va ajuta foarte mult. Poti deschide o cafenea, un magazin. Eu personal as deschide un studio de video chat.

| CotutiuMartian explică (pentru VreauSaFiuMilitar):

Nu vreau sa promovez pornografia.