| Feel a întrebat:

Am 14 ani si as dori sa fac niste bani fara ajutorul parintilor...imi dati niste idei va rog?(fara bratari ale prieteniei pentru ca deja majoritatea stiu sa faca)

9 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Te poti apuca oricand de cersit. Succes!

| JuStKid a răspuns:

Nu prea ai cum! incearca sa eviti treburile astea! sa nu te bagi in rahaturi!

| faranumemomentan a răspuns:

Traficant droguri. se cauta

| andresmessi1987 a răspuns:

Pai... investeste banii in ceva. cum ar fi... pariurile sportive. si daca ai noroc, castigiwinking

| nyna a răspuns:

Bratari de alea cu nume pe ele(dar nu din noduri), cercei, lantisoare...chestii de genul asta

| paodoolse a răspuns:

Daca ai buletin poti sa te angajezi la promotii...este super tare faci promotii la dulciuri pliante adica dai oamneilor care trec pe strada cand ti se ofera un pliant ia-l si vz ca pe spate sunt niste nr de tel suna acolo si inscriete si tu e ff distractiv si castigi bani si in plus daca faci o promotie de ex la pepsi primesti si acasa baxuri... dar trebuie sa fii frumoasa sa stii sa mergi pe tocuri.pentru ca aia care sustin firma vor sa i aceste calitati si te trimit in malluri, parcuri si trebuie sa arati bine succes daca vrei mai multe inf add yubyryka_tha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail acuiulia@yahoo.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" sau "Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa acuiulia@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa desenezi portretele in creion.

| Rluuu a răspuns:

Te poti face reprezentant metropolitan si aduni comenzi de produse la comenzi de 100 de lei 30 de lei sunt ai tai. te poti inscrie cu buletinu daca vrei mai multe detaliii trimite-mi messaj