| Denis132sd a întrebat:

Am 15 ani și vreau să devin bodyguard, am făcut Karate 2 ani, atletism jumătate de an, si Kaiac-canoe de performanta, la karate am doar o diplomă, chiar și acum fac sală ceea ce arăt bine, aproximativ, Am șanse să devin bodyguard? Si cam unde ma pot inscrie? Sau cum se procedează?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Trebuie doar sa fi facut si sa ai tupeu sa te bati. Nu trebuie karate si altele. In viata de zi nimeni nu o sa se bata cu tehnica toti vor da cu pumnul drept in fata cat de tare pot. Deci iti trebuie tupeu si forta. Cauta in ziar firme care angajeaza bodyguard si eu te inmaneaza mai departe. Dar trebuie sa ai 18 ani.

| KodrutZ a răspuns (pentru DryIce):

Ca bodyguard trebuie' sa faci astfel incat sa eviti pe cat posibil bataia, nu sa te arunci ca bivolul la bataie. Geez... pai eu daca angajez un bodyguard am nevoie sa imi apere spatele sau sa plece de nebun sa se bata cu primul care are el impresia ca s-a uitat urat, timp in care eu imi iau o lama intre coaste?

1 răspuns: