| MGee a întrebat:

Am 16 ani si sunt in clasa a-X-a la un liceu economic foarte bun. Vorbesc limba engleza avansat, franceza si spaniola incepator.Sunt o persoana foarte comunicativa si imi place sa cunosc oameni noi si sa invat lucruri noi. Unde as putea sa ma angajez part-time?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ai 16 ani dar inca o adori pe Barbie. Poti pe la promotii de produse prin hipermarketuri, impartire pliante publicitare, altfel pentru job de birou mai serios... nu se cauta elevi la liceu.

| magicianul19 a răspuns:

Consulta netul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa termini fraza cu "nu vreau nimic, doar ma laud"

| MGee explică:

@mihaibrasov : de fapt pe fotografia de la avatar scrie "Barbie is a b**ch" happy
@magicianul19: nu ma ajuti deloc
@cxnl : bravo! m-ai facut sa rad laughing