| Ryaa81 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la Glovo și as vrea sa știu cum trebuie sa procedez. De asemenea, care este vârsta minima? Nu știu dacă are vreo relevantă, dar sunt din Bucuresti.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat?

| Ryaa81 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fata

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ryaa81):

Este periculos ca fată sa lucrezi la glovo, de ce nu alegi sa lucrezi la mec donald s ori kfc? Ai de stat toata ziua in picioare dar macar lucrezi inauntru, vine iarna tu ca fata nu rezisti pe ploaie pe zapada daca o sa fie, pe ger, fetele sunt extrem de sensibile raciti la ovare daca va este frig la picioare, glovo este munca de barbat călit care este rezistent la frig la efort, trebuie sa stii sa mergi pe scuter sau bicicletă, un barbat se descurca mult mai usor pe bicicletă pe scuter decat voi fetele, ce varsta ai? Sanatate multa.

| Lukasssz a răspuns:

Varsta minima este de 16 ani (part-time), gasesti detalii la ei pe site.

| Anonimul151 a răspuns:

Vârsta minimă, pentru a te putea angaja la Glovo este de 18 ani.

Mai multe detalii despre asta, poti cauta pe site-ul lor, pe glovo, sau pur si simplu cauta pe google: "Devino livrator glovo". Și acolo îți va da site ul lor, unde vei avea toate detaliile, iar daca mai doresti ceva detalii, o sa ii poti contacta pe email, cel mai probabil.

Succes!