| Silviuionut29 a întrebat:

Am 18 ani si sunt in clasa 12. Vreau sa dau la Politehnica in Bucuresti la Inginerie Electrica. Stie cineva daca dupa terminarea facultății îmi voi gasi un loc de munca bine plătit? Ca sa stiu de acum daca mertia sa fac aceasta facultate.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nimeni nu-ti poate garanta ca vei gasi un loc de munca bine platit, indiferent de facultatea facuta. Cert este insa ca facultatea de care pomenesti este o facultate buna, iar cei care termina cu brio o astfel de facultate isi va gasi mai usor un job platit onorabil.