| Andreimat a întrebat:

Am avut 7 locuri de munca la 22 de ani la toate am fost dat afara si acum vreau sa dau la politie dar se zvonește că jumatate din salariu trebuie sa il dai la șeful tău pe fiecare lună, asa o fi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat. Te-a mintit cine a spus asta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Hai, fi serios! Nu exista asa ceva si daca totusi se intampla ii poti face un flagrant si l-ai terminat.

| Yxesdcy a răspuns:

Din câte știu salariul de polițist începe de la 3000de lei(30de milioane). Asta doar dacă mergi la Câmpina.