| sirena_8750 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la McDonald`s si vroiam sa va intreb daca stiti cumva unde trebuie sa ma duc ca sa ma angajez, daca imi trebuie CV, ce salariu e si cum sunt conditiile de munca, ca am auzit ca nu e tocmai viata roz.Care mai stiti locuri de munca unde m-as putea angaja, va rog sa mi spuneti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa prostia sa te angajezi!
Citeste aici : http://www.agentia.org/......ald-s.html

3 răspunsuri:
| laryssutzadlc a răspuns:

Chiar nu e tocmai rozhappy e muuuuuuulta munca, salariul este undeva intre 6 si 8 milioane,cu toate ca ai un orar stabilit,trebuie sa vii mai devreme, sa pleci mai tarziu... te pune sa speli in wc, sa maturi.

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Cred ca ai putea face un efort daca esti din pitesti sa te intresezi d locuri d munca in topoloveni, poate la 'PRIMA' se castiga bine zic eu sau la 'PRIMA NON-STOP' unde este mai mult de munca fiind non-stop trebuie sa stai pana trziu apoi vin crlelalte fete..., sau poti cauta de lucru in pitesti' METRO' se castiga foarte bine vreo 10/14 milioane,'CARREFOUR' etc mult succes t rog imi dai si mie fundita?

| Clax a răspuns:

Din cate am auzit si eu nu este chiar prea roz http://www.slabescu.ro/secrete-socante-din-bucataria-fast-food-urilor/ Aici am citit ca se plang multi din fostii angajati...