| dianadiana18 a întrebat:

Am fost azi la universitatea dimitrie cantemir.mi am depus dosarul la una din facultati.ma pot duce spre exemplu peste cateva zile sa mi iau inapoi foaia matricola care am dat o in original.ca sa ma inscriu si la alta facultate dar tot in cadrul acestei universitati? am platit taxa.o sa mai trebuiasca sa o platesca inca o data? stiu ca tb sa ma insriu la ambele in acelasi timp dar mai greseste omullaughing).in caz ca nu intru la una sa am o rezervalaughing)

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, poti merge. Se plateste taxa pentru fiecare specializare in parte. Bani sa ai. Bafta!

| dianadiana18 explică (pentru neutrino):

Deci trebuie sa mai platesc inca o data taxa? ...eu stiam ca nusad
mersi.

| atssuka a răspuns (pentru dianadiana18):

Buna Diana! eu am ales 3 specializari in cadrul facultatii de limbi si literaturi straine si am platit doar taxa de inscriere!