| JohnSnow a întrebat:

Am fost la agentia de somaj pentru a ma inscrie la un curs,de acolo am primit o recomandare si o hartie pe care scrie ce trebuie pentru inscriere,dar nu stiu daca inscrierea se face tot acolo sau in locul in care se tine cursul si cand trebuie sa ma inscriu, cursul incepe din Ianuarie

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cine organizeaza cursul. Daca il organizeaza AJOFM atunci te inscrii le ei, daca il organizeaza o firma atunci te inscrii la acea firma.
Era greu sa intrebi la somaj?