| intrebare123 a întrebat:

Am fost sunat recent de cineva de la Cărturești pentru a lucra ca operator call center la ei. Doamna cu care am vorbit nu mi-a dat cine stie ce mari detalii asa ca vreau sa stiu daca a mai lucrat cineva la ei ca sa-mi spuna cum e salariul, atmosfera, conditiile, etc. Doamna m-a lasat sa ma gandesc sa vad daca vreau, initial am aplicat pentru un post de librar, dar mi-a spus ca nu mai au posturi vacante si daca vreau asa. Cladire este cea a same parc pe Splaiul Independentei langa statia de metou Petrache Poenaru.
Daca ar fi sa accept m-as duce part-time si prin liceu am mai lucrat in Call Center tot part-time, dar salariul era de nimic 500 de lei pentru 5 ore si daca ar fi si aici la fel nu ma incanta ideea.
Daca are cineva idee cum e la ei la Carturesti online va rog sa-mi spuneti ca sa pot lua o decizie.
Sper ca pana luni sa ma hotarasc happy
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

500 de lei pentru 5 ore e putin? Mai ales ca nici munca nu prea este.

| intrebare123 explică (pentru Demidol):

500 de lei pe luna, pardon