| NicusorYo a întrebat:

Am nevoie urgent de 1euro pe Orange, plzz pentru cei care vreti sa trimiteti cu adevarat, scrieti"DA"si va dau nr prin mesajwinking
Rog seriozitate si nu raspunsuri de genu"
Du-te la munk, etcwinking

3 răspunsuri:
| elea a răspuns:

Aici nu se cerseste...

| iraida84 a răspuns:

Ma da esti penibil rau...Ce dracu n-ai loc sa cersesti pe str? numai pe site-uri? Vai si-amar de capul tau si mai ales a parintilor tai.Ce munca usoara ti-ai gasit, cersetor DE 2 bani.se vede ca ai,, 7 ani de-a casa"!

| BiaLoveBubu a răspuns:

Mama frate n-ai un euro(vreo 5 lei) de ce sa-ti dam noi tie un euro? Du-te si cerseste la prieteni sau la rude nu veni aici pe site.Si nu-ti mai spun du-te la munca ca deja stii asta din moment ce ai scris.