| MrLentziu a întrebat:

Am o intrebare mai stupida, dc credeti ca Bieber are atata succes?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@alyna116
Premiul Oscar sunt premii specifice cinematografiei, este imposibil ca cineva să poată primi un oscar pentru că "are succes, cântă bine şi arată bine".
@MrLentziu
În primul rând are succes deoarece este foarte, foarte mediatizat, are o armată de oameni în spatele lui care muncesc pentru fiecare piesă a lui. El nu a ajuns deoarece este talentat, ci pentru că a avut noroc. Practic, el este doar imaginea a ceva ce trebuie să scoată bani. Şi vă rog, nu săriţi cu răspunsuri de genul "cum nu este talentat?" căci există persoane mult, mult mai talentate decât el care pur şi simplu nu au atâţia bani încât să îşi facă o asemenea reclamă, de aceea spun că el a avut şi şansă pentru a ajunge ceea ce este. Ca şi cântăreţ, este de nivel mediu, doar că melodiile lui (pentru care fiţi siguri că nu a lucrat prea mult) prind la public şi se vând, asta e tot ceea ce contează.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singer eu zic asa :
1.Bieber-GAY
2.PLete=GAY
3.As mai zice ceva da imi e frica ca poate nu ma mai trezesc din cauza unui fan de. a lu' Bieber asta laughing

| LeeJiEun a răspuns:

Pai ca arata super binelaughingare voce super.Si arata suprer binerolling on the floor

| AllieAyl a răspuns:

Deoarece arata bine, canta bine si am auzit ca vor sa ii dea premiul Oscar care este foarte pretios iar oamenii se revolta.Deobicei premiul asta se da cuiva care a infiintat ceva ce nu a existat sau alte chestii care nu s-au mai vazut. Dar lui vor sa il dea deoarece are succes, canta bine si arata bine.Asta e parerea mea si sper ca te-a ajutat.

| cascadorys a răspuns:

Pentru ca se adreseaza maselor...nu conteaza altceva in ziua de azi...

| Jublie a răspuns:

Pentru ca e pletos. Daca mi-as baga personal o foarfecuta in pletele lui si l-as lasa periuta, sigur nu ar mai avea succes.

| Tyby_7086 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multi copi de 2, 3, 4, 5 ani care se uita la el

| Catalin_7020 a răspuns:

Cu pletel alea de chinez rolling on the floor) ...sunt de acord cu Jublie o sa aiba succes la tuns laughing)rolling on the floor)