| anonim5anonim a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au dat la politie anul trecut sau care stiu detalii despre Academia de Politie. Care sunt probele sportive? Cum este vizita medicala? Unde trebuie sa te inscrii prima data? M-ar interesa pentru fete. Multumesc.

2 răspunsuri:
| flory_9779 a răspuns:

Uite id-ul meu flory_25_91.sunt multe de spus.cand intri pe mess iti spun tot ce vrei sa stii.eu am dat anul trecut si am de gand sa dau si anul asta

| Anda_5509 a răspuns:

Si eu imi doresc enorm sa intru la Academie, dar mai am inca 2 ani. Stiu de la varul meu, prima oara este viza medicala, daca esti complet sanatos intrii la cea sportiva. La cea sportiva dai mai multe probe :rezistenta, viteza, forta. Este destul de greu, am stat si am privit de dupa gard... unii cadeau din picioare...