| Irruu a întrebat:

Am o intrebare si am nevoie de raspuns urgent! Ce fac la liceu daca nu stiu bine o limba straina si profesorul sau profesoara maintreaba ceva, iar eu nu ii raspund pentru ca nu stiu?

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

laughing daca dai peste un profesor mai al dracului te face incultalaughing ( sper sa nu fie cazul)
Nu ai ce sa patesti. Decat daca nu e ascultare

| Irruu explică (pentru lucian_2018):

Da...da mai rau e asa daca te asculta si iti vorbeste ceva si tu habar`nai

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta cu "învăţ limba aia" nu se poate pune, nu?

| lucian_2018 a răspuns:

Asa e insa niciun profesor nu o sa te asculte numai intr-o limba straina pana nu esti aproape de bacwinking
Deci poti sa stai linistita.

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Fa meditati

| klimassan a răspuns:

Pai asta o sa te afaecteze da mai bine i zici ca nu intelegi

| Irruu explică (pentru klimassan):

Ori cum pare stupid o sa rada toata lumea... in fine o sa invat e cea mai buna solutie.