| prettywomen a întrebat:

Salut am nevoie de raspunsuri urgent
am ask si i-am scris unei persoana,,follow you,,
si el nu mi-a raspuns cu,,back,, insa mi-a pus o intrebare si mi-a scris,, back,,
cum trebuie sa-i raspund?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa-i raspunzi.
Pur si simplu persoana respectiva nu voia sa-i apara acea intrebare cu "follow you", dar totusi ti-a dat follow inapoi, de asta a scris back prin intrebare.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce prostie de intrebare. Mare lucru te-a intrebat, nimic, ignora si gata.
Sau intreab-o ce face sau ceva daca vrei sa continui sa vorbesti cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu stii si nu intelegi engleza, de ce nu-i scrii in romaneste?
In felul asta nu creezi confuzie si nu intelegi gresit.

| prettywomen explică (pentru Violleta2022):

Eu am inteles ce a scris problema este ca nu stiam ce sa-i raaspund adica ia mi-a pus ca intrebare,, back,, si nu stiam daca trebuie sa-i raspund sau nu