| AuricaMircica155 a întrebat:

Am o intrebare pentru persoanele care au lucrat la consiliere financiara.
Cei care fac carduri/credite etc.
Se castiga bani?
Ma obliga sa caut eu persoanele carora sa le fac credite sau carduri?
Vreau raspunsuri sincere!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am lucrat mai de mult în această postură de agent bancar la domiciliul clientului. Da, poți câștiga bani în maniera aceasta.
Dar este o muncă în care dta trebuie să înveți să te comporți astfel încât să câștigi încrederea clientului prin atitudine, ținută, îmbrăcăminte, cunoștiințe referitoare la produsele financiare pe care le oferi, credite sau carduri. Iar clienții îi cauți tu.

| AuricaMircica155 explică (pentru sadrian46):

Pai si cum ii caut? Unde?

| sadrian46 a răspuns (pentru AuricaMircica155):

Dai anunț acolo unde este orașul tău online, cu anunțuri gratuite, că oferi consultanță de credite bancare la domiciliu. La cluburile de pensionari. La administratorii de la blocuri.