| andrei733 a întrebat:

Am o problema cu messengerul. Pot sa fac orice pe el sa ma joc cu ceilalti sa vb sa fac orice in afara sa trimit semne. Daca incerc sa trimitrolling on the floor imi apare semnul jos dar cand dau enter dispare, adica nu ii apare nici persoanei cu care vorbesc nici mie. Ce pot sa fa, mntionez ca am messenger 11. Funda

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Este messenger 11.5 dar eu iti recomand sa ti-l dezinstalezi complet cu totul si sa instalezi messenger 9sau10

| lauramonica a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Imi pare rau nu stiu cum sa te ajut...