| TicTacUser a întrebat:

Am o problema la Pc.Am windows 7 si uneori imi apare un bluescreen cu scris pe el.scrie crash dump.si isi da restart.am inteles ca face asa pentru a imi apara pc-ul sa nu fie afectat de virus sau ceva... dar nu stiu cum sa scap de acest blue screen. dau funda.cui imi spune

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Iti amintesti ce program ai instalat ultima data si-l dezinstalezi, windowsul se poate sa nu fie activat si windows update sa nu fie oprit, sunt mai multe cauze...numai cand folosesti un anumit program sau cand rulezi jocuri?

| KiryuZero a răspuns:

Poate ai activat din grsl un prog

| vis a răspuns:

Windows 7 este aproape cel mai slab windows! scapa de el