| AlexsAlex a întrebat:

Salut

Cand calculatorul e solicitat, si cand ma joc jocuri mi-se restarteaza calculatorul si apare un ecran albastru pe nume bluescreen nu stiu cum sa scap de problema asta. Cine imi spune cum sa scap de blue screen ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Atunci este clar de la hard. Iti recomand sa duci pc-ul la un service pentru a fi examinat. Este posibil ca vreo piesa sa se fi ars.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GreenEagl3 a răspuns:

Acel bluescreen iti spune de ce se restarteaza pc-ul. O solutie ar fi sa reinstalezi windows daca e o problema de soft. Mai departe nu stiu ce sa zic. Poti posta cateva cuvinte din acel bluescreen pentru a-mi da seama daca e de la hard sau de la soft?

| GreenEagl3 a răspuns (pentru AlexsAlex):

Incearca sa reinstalezi windows-ul... happy

| AlexsAlex explică (pentru GreenEagl3):

Am facut asta dar degeaba.

| GreenEagl3 a răspuns (pentru AlexsAlex):

Atunci este clar de la hard. Iti recomand sa duci pc-ul la un service pentru a fi examinat. Este posibil ca vreo piesa sa se fi ars.