| JoeJude2013 a întrebat:

Am o problema, mi se restarteaza pc-ul si-mi apare blue screen.Iar dupa ce se deschide imi apare Microsoft Windows si-mi apare Error:Blue Screen Locale ID :1033.Cum scap de asta?!

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Blue Screen Viewer
http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html

Si pune un print screen cu eroare ce apare in program.

| RAY a răspuns:

Memoria ram

| AdrenalinTm a răspuns:

Ai o incompatibilitate hardwere softwere ai instalat u driver gresit sau windowsul a ales un driver gresit pentru sistemul tau
ori faci o reinstalare ori intri in safe mode si si stergi ultimele drivere ce leai instalat si instalezi prima si prima data cipsetul placi de baza

| JoeJude2013 explică (pentru AdrenalinTm):

Asta-i toata faza ca windowsul cu driverele sunt instalate de ceva timp si nu am mai adaugat nimic de atunci, insa de astazi am aceasta problema.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru JoeJude2013):

Inseamna ca hardul ori e prea plin ori da semne de duca ori vreo setare din bios limiteaza vreun hardwer, vreun update ceva sa instalat daca nu