| NuAmGăsitNume a întrebat:

Am scris o carte doar ca nu stiu exact ce am de facut mai departe. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| bia_1016 a răspuns:

Pai sa gasesti o redactie e mai greu, mai bine ai vobi cu profesorul\profesoara de romana sigur te pot ajutabig grin

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Pai gandeste-te ce vrei sa faci mai departe pentru inceput... Du-o la o editura, sau da-o cuiva (critic literar etc) sa iti spuna ce parere are.
Tu ai scris-o de placere? Sau ti se pare ca ai inclinatii spre literatura?
Hotaraste-te ce vrei, si dupa aceea intreba-ne pe noi ce sa faci.

| jedi_8834 a răspuns:

Ai scris o carte despre ce? nu stii ce sa faci mai departe in legatura cu ce?
da si tu mai multe detalii ca n-am inteles exact de ce sfaturi ai nevoie

| TaZManik a răspuns:

Crezi ca I.Creanga,Alecsandri sau Eminescu aveau TPU sa intrebe ce au de facut cu cartea?