| IronWolf a întrebat:

Am scris un cantec de dragoste pentru iubita mea si nu stiu daca am facut ceva corect sau am gresit. Cer sfaturi doar profesionostilor care au facut acest lucru...

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Nu exista 'corect' sau 'gresit' cand vrei sa faci un gest frumos unei persoane la care chiar tii, va fi absorbita de gestul in sine si nu va mai fi atenta la versuri

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cum ar putea un gest asa dragut ca asta, sa fie ceva gresit? Nu, nici gand. E ceva foarte frumos! Sunt sigura ca o sa ii placa

| TeoPT a răspuns:

Vrei sfaturi? Da cantecul.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta ca i-ai scris un cantec de dragoste, asa trebuie sa faca un baiat romantic pentru iubita lui.