| BlaBla_1772 a întrebat:

Am si eu o nedumerire, daca stie cineva, vreau la anul dupa ce iau bacul sa merg la Academia de Politie, vreau sa stiu sigur ce inseamna proba de rezistenta, ma intereseaza exact ce se face ca sa stiu cu ce sa incep?

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Prveste aici deskide link-ul si uitate ce trebuie sa faci
http://www.academiadepolitie.ro/......fizice.pdf

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru acest an este alergare 1.000 m in maximum 3'45'' pentru barbati si 4'10'' pentru fete. Succes si numai bine!

| itsnotmyname a răspuns:

Trebuie sa ti cont ca se mai schimba probele sportive. In alti ani au fost flotari si saritura in lungime. Rezistenta si viteza raman sigur. Da-i drumul la alergat si pentru orice, fa si flotari.

| BlaBla_1772 explică:

Catalin doar astea e cu partea de de examen fizic, fara flotari si alte alea?