| xZer0x a întrebat:

Am terminat clasa a XII-a profil mate-info si am luat BAC-ul cu medie decenta, cred eu(9.50). Mi-ar placea sa dau admitere la Babes-Bolyai la informatica, ideea e ca nu stiu cat e de greu... Credeti ca am sanse sa fac fata in conditiile in care nu sunt sigur pe informatica pe care o stiu (din cauza schimbarilor frecvente de profesori, si a calitatii lor(lipseau des de la ore, mereu aveau alte treburi, etc.))?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa te duci și dacă nu ai cunoștințe solide de INFO, dar nu te aștepta sa mai poți sa faci și altceva pe lângă facultate. Oricum dacă te ții de ea și îți place te va Anuță mult in viața.