| SoEasyy a întrebat:

Am vazut niste anunturi de curiozitate pe internet care ziceau ca in Franta se castiga cel putin 1.100€ pe luna din constructii. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Asa este
Chiar si in Anglia se castiga 2000 lire

Dar teezestete ca nu ai cum sa traiesti din banii astia
Nu merita

Mancarea e scumpa
Apoi unde o sa locuiesti
Iti trebuie o casa

Chiria costa 400 lite
Nancarea 400 euro
Ce faci unde ajungi sclav sa traiesti doar ca sa ai unde sa locuiesti si ce sa mananci

| SoEasyy explică (pentru zilog):

Doar eram curios? Ms.

| SoEasyy explică (pentru SoEasyy):

Doar eram curios. Ms*

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din care 4-500 de euro e numai chiria pe luna. Dar restul, mancare, transport etc?

| Simpatic a răspuns:

Cam cum a zis zilog, dar 400 de euro chiria in zone de astea de 2 lei de periferie, de chiriile in centrele oraselor nu se pot apropia decat nobilimea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Salariu minim in Franta e cam 1500 euro, deci daca luvrezi legat asta e cea mai mica suma pe care sa o iei

| mariusalex2019 a răspuns:

100 de euro pe zi, stiu de la unchimiu