| Denision a întrebat:

Anul acesta sustin bacalaureatul si proba la alegere o sa fie biologia vegetala si animala.Ce parere aveti de site-ul www.ebacalaureat.ro? Am observat ca acolo exista teorie cat si teste, oare este eficient?

3 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

Este, dar iti recomand sa iti cumper o carte de bac, totusi.

| Denision explică (pentru GoldandSilver):

Am cumparat una de teste si un memorator

| GoldandSilver a răspuns (pentru Denision):

Este foarte bine, atunci. happy Nu stiu ce sa zic despre site, eu folosesc teoria din carti si predata la scoala, iar profa ne da teste.