| LizaGirl a întrebat:

Are cineva conturi de ourworld cu gems si nu ii mai trebuiesc?

Funza:X

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sadness12 a răspuns:

Am eu cont our world si nu mai am nevoie de el parca are nivel 24 il dau daca vrei dar doar prin mesaj privat

| LizaGirl explică:

Serios mersi

| LizaGirl explică:

Nu imi merge daca bag codul imi zice ca este expirat sad

| AnA_5661 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti dea cineva contul lui! Poti sa-ti descarci barara de la ourworld si vei primi un cod in fiecare zi! Asa ca o sa primesti in fiecare zi 10 gems! Mult noroc!

| IoanaDenisa234 a răspuns:

Am eu unul cu 4 gems si cu level 24.
este:cont: themagic si parola:trimite sper sa te bucuri de el