| Bianca_3321 a întrebat:

As dori sa devin cantareata.Imi spune cineva cum?

Răspuns Câştigător
| nevermind_3854 a răspuns:

Trebuie sa ai si ceva voce, sa iti iei un profesor de canto care sa te ajute sa iti lucrezi vocea apoi cand te simti pregatita poti participa la concursuri gen romanii au talent.

6 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Du`te fa un dus
si mai dai acoo o reprezentatieblushing
*serious mode on*
incearca si tu la mamaia copiilor sau la romanii au talent.da cati ani airaised eyebrows?

| ioanna_5708 a răspuns:

Da la un liceu de arta.la profilul muzica sau la o facultate si de acolo vezi tu

| RockaruL a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai talent si sa stii sa canti, restul e usor...

| Casandra a răspuns:

Cantareata ajungi doar cantand

| DeeaLovee a răspuns:

Du-te la preselectii pentru romanii au talent.