| Andy_Andrea_1996 a întrebat:

As dori sa gasesc un loc de munca sezon vara ca ajutor de bucatar in bucuresti, fac scoala de bucatari in italia si as dori sa invat bunataturile romaniei, unde as putea intreba?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu faci scoala de bucatari in Romania? Puteai invata mai bine bunataturile Romaniei.

3 răspunsuri:
| Andy_Andrea_1996 explică:

Stiu dar sunt intalian si locuiesc in Italia

| monster62 a răspuns (pentru Andy_Andrea_1996):

Pai,daca vrei sa faci scoala de bucatari in Romania, si sa inveti bunatatile romanesti, poti inchiria un apartament in Bucuresti, si sa cauti o scoala de bucatari foarte buna in bucuresti.cauta pe o pag noua

"cursuridecalificare.ro/cursuri-de-bucatari.php#", e o scoala de bucatari in Bucuresti. si daca chiar vrei sa inveti bunataturile romanesti, hai sa ti le zic :

"ciorba cu bors, carnati cu mamaliga, friptura cu muraturi si mamaliga etc..."

sper ca TE-AM AJUTAT!happy

| Andy_Andrea_1996 explică:

Nu vreau sa fac scoala de bucatari in Romania, dar sa lucrez perioada sezonului vara, va multumesc oricum pentru sfaturi