| marie a întrebat:

As dori sa imi fac un post de radio? Ma poate ajuta cineva...cum sa fac, castig multi bani, as dori ca un sfert din bani sa jaunga copiilor... vreau sa ma ajutati... ce ma fac...cum...daca are cineva idei buzz si adaugati id melymello_catycat va astept:*

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Public cum este kissfm, europafm sau unul folosind winamp?

kratos
| kratos a răspuns:

Iti ofer un punct de plecare : http://www.doctorfm.ro/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Europa efem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu meas dori un post de radio dar nu stiu cum

| marie explică:

Public

| optimista_5827 a răspuns:

Public? ai asa multi bani de investit incat sa faci concurenta la KISS FM? bv bv...la noi e criza. poate ma angajezi si pe mine happy