| marie a întrebat:

CIne ma ajutha si pe mine. vreau sa imi fac un post radio anonim, adica fara acte fara nimic, asa de distractie de iarna, cine ma ajutha, sa fac site, si ce mi-ar trebui sa am pentru a intra direct sa pun melodii, poate chiar sa mi le dati:X. daca se va putea face ar fi un mare succes va jur:X.id melymello_catycat mersiwinking

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici "videotutorial.ro/multimedia/audio/radio".

| Genius21 a răspuns:

Salut, imi pare rau sa iti spun dar ce vrei tu sa faci este ilegal. Exista peste 1000 de radiori, dintre care 75% sunt ilegale si urmeaza sa fie desfintate.Plus ca nu cred ca vrei sa te trezesti cu o amenda cuprinsa intre 500 si 2500 RON. Iar daca vrei sa te distrezi, incearca sa iti faci un blog.
Noroc. happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Pentru ati face un site trebuie sa platesti. Daca vrei sa faci asta trebuie sa o faci tot timpul.nu numai iarna

| Zâmbărici a răspuns:

Http://todea.3xforum.ro/post/31/1/Cum_sa_iti_faci_post_de_radio_pwp/

Am gasit aici ceva poate reusesti.Mult succes!