| cosmina_4801 a întrebat:

As dori sa urmez cursurile Academiei de studii economice din Bucuresti sectia Administrarea afacerilor cu predare intr o limba straina. As vrea sa stiu daca, dupa cei 3 ani de cursuri as avea posibilitatea sa mi continui studiile, sau chiar sa profesez in strainatate?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

RIUF oferă liceenilor, studenţilor şi tinerilor profesionişti oportunitatea de a interacţiona direct atât cu reprezentanţii celor mai cunoscute universităţi din străinătate, cât şi cu studenţii români care urmează un program de studiu la acestea. Vezi aici : http://www.pentruclujeni.ro/......-cluj.html

| cosmina_4801 explică:

Eu chiar ma gandeam sa merg impreuna cu niste colege de clasa.Multumesc pentru link deoarece asa am reusit sa ma si inscriu la unul dintre seminarii.

| cosmina_4801 explică:

Acum as vrea sa stiu daca merita sa studiez la ASE Bucuresti, sau e o pierdere de vreme.Nu vreau sa investesc 3 ani de zile si sa nu ma aleg cu nimic.Sau mai rau sa nu reusesc sa mi gasesc un loc de munca indiferent de locatie.Va rog sa ma ajutati, voi face la fel.