| SingleForOne a întrebat:

As putea lucra la Google, Facebook, Youtube sau alte platforme social media din Romania?
Se poate lucra cand vreau, dupa timpul meu liber, avand si alt job?
As dori o indrumare, va rog.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai putea incerca sa lucrezi. Dar ei nu accepta part-time, nici freelanceri.

| Lukasssz a răspuns:

Nu.Nu angajeaza ei romani, au nevoie de oameni destepti laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Cred ca poti lucra la ei doar full-time, nu poti imbina cu un alt job.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au pozitii full time si majoritatea cu cerinte de licenta in domeniu